Fulfillment? Samozřejmá součást vašeho e-commerce.

Přestože je fulfillment poměrně mladým oborem, využívá této služby dnes již většina úspěšných e-shopů. Jejich majitelé brzy pochopili, že outsoursing logistiky jim přinese nejen úsporu financí, ale i více času pro rozvoj a růst obchodu.

Na základě častého průzkumu trhu hledáme pro naše partnery neustále cenově zajímavá řešení a v rámci trvalé udržitelnosti využíváme recyklované obalové materiály a zelenou energii.

Bezchybný proces příjmu

Díky našim novým čtečkám je proces příjmu zboží nyní jednou tak rychlý, ale hlavně bezchybný. Náš zákazník má tak zboží naskladněné v nejbližším možném termínu a může tak zboží ihned po naskladnění prodávat na svém e-shopu. Umíme si poradit i s neoznačenými produkty, které pro naše zákazníky v rámci poskytování našich služeb opatříme příslušným kódem.

Pod neustálým dohledem

Skladování, příprava a výdej zboží jsou pod neustálým kamerovým systémem. Při balení tak probíhá dvojitá pečlivá kontrola. Díky tomu jsme schopni zaručit se 99,98% bezchybností.

Flexibilní skladové prostory

Neustále vytváříme nové skladové prostory pro růst našich zákazníků. Flexibilně reagujeme na vývoj jejich e-commerce podnikání a rozšiřujeme prostory. Naši zákazníci nemusí mít strach z nedostatku skladových prostor. Vždy nacházíme společné řešení.

Daniela Hosnedlová
Daniela se stará o celkový provoz všech našich služeb jako manažerka provozu. Dohlíží, že veškeré procesy fungují jak mají a že je každá zásilka doručena k tomu správnému zákazníkovi včas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezávazná poptávka

Pojďme si to spolu zkusit, nezávazně! Ještě než se do toho ale dáme, potřebujeme o vašem e-commerce něco vědět.