VEDOUCÍ SMĚNY V PLZNI

Do DEPA významné společnosti v oblasti logistiky hledáme Vedoucího směny. Chceš se stát součástí týmu špičky v oboru? Pak hledáme právě Tebe.

Jaká bude Tvá náplň práce?
– organizace a řízení týmu pracovníků skladu
– koordinace odbavení zásilek na depu
– odpovědnost za komunikaci a kvalitu plnění svěřených úkolů
– práce s informačními systémy, práce se čtečkou/skenerem

Jaké máme požadavky?
– odborné vyučení bez maturity
– znalost Microsoft Word a Excel
– logické myšlení
– koordinační schopnosti
– flexibilitu (ranní a odpolední směna)
– řidičský průkaz sk. B
– zkušenost s logistikou vítána

My ti za to nabízíme:
– práce na hlavní pracovní poměr
– nástupní plat 25 – 30 000,-/měsíc
– 20 dní dovolené a 5 dní sick days
– stravenkový paušál
– bonusový systém ohodnocení
– nástup možný ihned

Zaujala Tě naše nabídka práce? Buď součástí týmu významné přepravní společnosti a zašli nám svůj životopis na prace@vasesklady.cz. Rádi Tě zařadíme do výběrového řízení.

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Místo pracoviště: Plzeň

Napište nám něco o sobě a připojte svůj strukturovaný životopis s fotografií. Na vaši odpověď zareagujeme v průběhu několika málo dní.

Podporované formáty: .pdf, .doc, .docx

Nezávazná poptávka

Pojďme si to spolu zkusit, nezávazně! Ještě než se do toho ale dáme, potřebujeme o vašem e-commerce něco vědět.