Jsme připraveni na nové výzvy

Svět e-commerce nejen raketově roste, ale také se technologicky vyvíjí. Víme o tom, a proto stále implementujeme do našich procesů nové technologie. Vyvinuli jsme profesionální software na automatické zpracování objednávek. Pro e-shopy jsme připravili on-line aplikaci Můj Sklad pro sledování objednávek a stavu skladu, která je přístupná non-stop.

Kvalita a individuální přístup

Naše služby stavíme na kvalitě a profesionálním přístupu. Uzavření spolupráce předchází pečlivá analýza filozofie a potřeb daného e-shopu. Na základě velkých zkušeností s různým typem zboží a prodeje, individuálně nastavujeme a pravidelně optimalizujeme jednotlivé procesy tak, aby na konci každého z nich byl spokojený koncový zákazník, o kterého je kvalitně postaráno, a který se na e-shop rád vrací.

Sledujeme nové trendy

Neustále rosteme a vyvíjíme se, proto investujeme do expanze na zahraniční trhy, abychom mohli uspokojit i zákazníky z jiných zemí světa. S většinou zákazníků komunikujeme online a stejnou formou probíhá podepisování smluv. Náš top management se pravidelně účastní mezinárodních veletrhů z oblasti e-commerce, kde získáváme nejen kontakty, ale také inspiraci pro další rozvoj. Těším se na nové výzvy, které mi tato příležitost přinese.

Mgr. Jana Světlíková
Jana se stará o naše oddělení obchodu. Vytváří nabídky dle individuálních potřeb klientů a aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti nejen v rámci celé ČR, ale i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezávazná poptávka

Pojďme si to spolu zkusit, nezávazně! Ještě než se do toho ale dáme, potřebujeme o vašem e-commerce něco vědět.