Technický pracovník

Pro správu našich budov hledáme šikovného kolegu se zkušenostmi s údržbou objektů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • technická správa objektů
  • běžné údržbářské práce
  • vykládka a nakládka materiálu

Jaké máme požadavky?

  • vyučení v oboru elektrikář, instalatér, opravář strojů, případně středoškolské s maturitou technického směru
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • znalost svařování elektrickým obloukem (zkouška není nutná)
  • řidičské oprávnění sk. B podmínkou
  • řidičské oprávnění VZV výhodou
  • samostatnost, ochota, pečlivost, důslednost
  • časová flexibilita a organizační schopnosti

Co Vám za to nabízíme?

  • nástupní plat 25 – 30 tisíc za měsíc
  • 20 dní dovolené a 5 dní sick days
  • stravenkový paušál

Jste ochotný pracovat pečlivě a nevadí Vám časová flexibilita? Umíte si zorganizovat svůj pracovní den a správně vyhodnotit priority? Máte zkušenosti se správou budov? Hledáme kolegu, který se nebojí práce a ví co je hasák, kombinačky, ale také svářečka a umí je používat. Zkrátka takový hodinový manžel.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám svůj životopis na prace@vasesklady.cz. Rádi Vás zařadíme do výběrového řízení.

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Místo pracoviště: Plzeň - Křimice

Napište nám něco o sobě a připojte svůj strukturovaný životopis s fotografií. Na vaši odpověď zareagujeme v průběhu několika málo dní.

Podporované formáty: .pdf, .doc, .docx
Gabriela Doležalová
Gabriela se stará o marketing a vkládá nové příspěvky na web. Miluje dobrou kávu a svůj čas nejraději tráví v práci.....a s Tomíkem, Mannym

Nezávazná poptávka

Pojďme si to spolu zkusit, nezávazně! Ještě než se do toho ale dáme, potřebujeme o vašem e-commerce něco vědět.